Przejdź do treści

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA-USŁUGI :Organizacja dwóch jednodniowych wycieczek edukacyjnych do Szczecina dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start .

280 KBPobierz

INFORMACJA O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ-WYCIECZKI:Organizacja dwóch jednodniowych wycieczek edukacyjnych do Szczecina dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

199 KBPobierz

SIWZ:WYCIECZKI-Organizacja dwóch jednodniowych wycieczek edukacyjnych do Szczecina dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

614 KBPobierz

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU:WYCIECZKI-Organizacja dwóch jednodniowych wycieczek edukacyjnych do Szczecina dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

298 KBPobierz

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA-USŁUGI:Organizacja trzech wycieczek edukacyjnych: Warszawy, Krakowa, Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

268 KBPobierz

INFORMACJA O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ-WYCIECZKI 2014-UZASADNIENIE:Organizacja trzech wycieczek edukacyjnych; do Warszawy, Krakowa i Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego; letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

375 KBPobierz

INFORMACJA O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ-WYCIECZKI:Organizacja trzech wycieczek edukacyjnych; do Warszawy, Krakowa i Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego; letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

285 KBPobierz

PYTANIA DO SIWZ III-WYCIECZKI:Organizacja trzech wycieczek edukacyjnych; do Warszawy, Krakowa i Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego; letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

273 KBPobierz

PYTANIA DO SIWZ II-WYCIECZKI:Organizacja trzech wycieczek edukacyjnych; do Warszawy, Krakowa i Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego; letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

386 KBPobierz

PYTANIA DO SIWZ-WYCIECZKI:Organizacja trzech wycieczek edukacyjnych; do Warszawy, Krakowa i Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego; letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

240 KBPobierz

SIWZ- ZMIANA II-WYCIECZKI:Organizacja trzech wycieczek edukacyjnych; do Warszawy, Krakowa i Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego; letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

598 KBPobierz

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA II-WYCIECZKI:Organizacja trzech wycieczek edukacyjnych; do Warszawy, Krakowa i Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego; letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

168 KBPobierz

SIWZ-ZMIANA:WYCIECZKI-Organizacja trzech wycieczek edukacyjnych; do Warszawy, Krakowa i Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego; letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

559 KBPobierz

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA-WYCIECZKOrganizacja trzech wycieczek edukacyjnych; do Warszawy, Krakowa i Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego; letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu.

166 KBPobierz

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA-WYCIECZKI:Organizacja trzech wycieczek edukacyjnych; do Warszawy, Krakowa i Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego; letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start

257 KBPobierz

SIWZ-WYCIECZKI:Organizacja trzech wycieczek edukacyjnych; do Warszawy, Krakowa i Stralsundu oraz jednego obozu edukacyjnego; letniego dla uczniów Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Siemyślu w ramach realizacji projektu Równy Start.

598 KBPobierz